x 


Soğan Soyma Makinası

En kaliteli sosis doğrama çubukta patates yapma limon kabuğu soyma ananas kesme makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Gün içerisinde çokça soğan soyan, soyulmuş soğan ihtiyacı olan yemek üreticisi askeri mutfaklar endüstriyel yemekhaneler hazır çorba fabrikaları bu soğan soyma makinasıyla hem az fireyle hemde çabucak soğanlarınızı soyup kullanabileceksiniz. Arayanız
Satış fiyatı 10.148,00 TL
İndirimli satış fiyatı
Kdvsiz fiyatı8.600,00 TL
İndirim
Kdv Tutarı1.548,00 TL

Soğan Soyma Makinası Çelik Endüstriyel Soğan Kabuğu Soyucu ASSM1

Paslanmaz Soğan Soyma Makinası Endüstriyel Soğan Kabuğu Soyucu Makine

Çalışma Gerilimi 3 Faz 380 Volt
Soğan Soyma Makinasının Motor gücü : 0,37kW. - 380V.
Soğan Soyma Makinasının Hazne kapasitesi 10 kilogram
Soğan kabuğu soyma makinası soyma kapasitesi saatte 500 kilodur
Soyulmuş soğanların kabuklarının atıldığı kabuk atık haznesi 30 litre kapasitelidir
Soğan Soyma Makinasının gövdesi, ayakları ve döner disk soyucusu paslanmaz çelikdir

Cihazın üzerinde Elektronik kontrol panelinden 15 - 30 - 60 saniye olarak seçebileceğiniz soyma zamanı ayarı vardır, ayarlanan soyma süresi sonunda makina kendiliğinden durur.
Soyma esnasında kullandığı suyu, su şebekesine bağladığınız soğan soyma makinası kendiliğinden gerekli olan zamanda alır ve bu su vasıtasıyla atık soğan kabukları alt kısımdaki süzgeç teli üzerinde kalır, atık su giderden dışarı atılır.
Soğan kabuklarını soyma makinası en fazla % 8 ila % 15 arasında fireyle soyma yapar,
Soğan soyma makinasının ağırlığı 52 kilogramdır
Soğan soyma makinasında, elektriksel ve mekanik donanımla alakalı gerekli olan bütün emniyet tedbirleri alınmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

Bu makina dünyada ve Türkiye\\\'de aslen soğan soymak için geliştirilmiş ilk ve tek makinadır.

SP10E Soğan soyma makinasıyla ardarda yüzlerce kilo soğanı çok seri şekilde soyabilirsiniz. Tahliye yapısındaki üstünlük sayesinde ardarda kullanımda hiç bir tıkanıklık yaşamadan işinize devam edersiniz.

Üstün ve yenilikçi tasarıma sahip paslanmaz çelik soyucu, soğanın kabuğunu \\\"yırtarak\\\" üstün soyma performansı sunar. Bir kerede 10 kg. soğanı cinsine göre 15 ile 60 saniye arasında bir sürede soyabilirsiniz.

Soğan soyma makinası ergonomik ve şık dizaynlıdır,

Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; soğan soyma makinasının üreticisi Yazıcılar makinanın sürekli ürün geliştirmesi sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Böyle bir soğan soyma makinanız var ve arızalı ise tamir bakım servis için 0212 2370759 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yemek fabrikaları, Hastaneler, Konserve Fabrikaları, Askeri tesisler benzeri endüstriyel mutfakların tam bir eziyet olan yüklü soğan soyma işleri bu soğan soyma makinasıyla çok çabuk ve zahmetsiz güvenle halledilir.

Gün içerisinde çokça soğan soyan, soyulmuş soğan ihtiyacı olan yemek üreticisi askeri mutfaklar endüstriyel yemekhaneler hazır çorba fabrikaları bu soğan soyma makinasıyla hem az fireyle hemde çabucak soğanlarınızı soyup kullanabileceksiniz. Arayanız 0212 2370749

Genel Değerlendirme (1)

5 / 5 yıldız
2 Yorumlar | Sizinkini ekleyin

Yorum yapın

Sorularınızı, isteklerinizi, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

büfelerde kullanıma uygun şerbet soğutma makinalarının fiyatları ne kadar?
Toptan alımınıza istinaden çıkartılmış bakır iskender tabağı toptan fiyatları adresinize gönderilmiş...
animo filtre kahve makinesinin tamirini yapabilecek istanbulda bildiğiniz bir servis var mıdır?
×
Hem Ekonomik Hemde Kaliteli Ürünler
Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. Not: İddiamız; Endüstriyel mutfak makinelerinin en kalitelisini, en ucuzunu bizden tedarik edebileceğinizin garantisidir. Özellikle toptan alımlarınız için toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Telefonlarımız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759